Projektowanie stron internetowych

Trafiłeś w dobre strony

Projektuję strony WWW dla firm i osób prywatnych. Jestem freelancerem o dużym doświadczeniu i wiedzy. Jestem osobą sumienną i rzetelną.

Zobacz moje projekty stron WWW >>>

human Capital Partners    strona WWW Anna Jagielska    strona WWW Willa Alba w Nałęczowie

Żeby strona dobrze wyglądała i sprawnie działała przynosząc spodziewany pożytek, muszę wykonać szereg prac, przedstawię poniżej najważniejsze z nich:

A oto cechy jakie możesz się spodziewać po tworzonych przeze mnie stronach internetowych.

Dobre pierwsze wrażenie

- Mnóstwo ludzi ogląda pobieżnie internet, ważne by w pierwszej chwili w której zerknie na stronę uzyskał dobre wrażenie. Nie zawsze musi to być super fajerwerk, ale na pewno musi być, by wygląd był adekwatny do treści, ale jednocześnie strona miała cechy oryginalne odróżniające ją od miliona innych stron internetowych.

Czytelna treść i klarowna nawigacja

- Strona nie powinna zaskakiwać widza który nie będzie wiedział jak się po niej poruszać, ani nie będzie wiedział jak wyszukać na niej tych treści których potrzebuje. Staram sie uwzględnić coś co się czasem nazywa „intuicyjną nawigacją” a całości nadać jasną strukturę.

Szybkie ładowanie strony

- Mimo coraz szybszego internetu, to nadal ważne by strony otwierały się jak najszybciej. Osiągam to prawidłowo budując kod dokumentu i optymalizując grafikę i kod strony, oraz nie przeładowując strony, zwłaszcza zbędnymi elementami.

Najlepsza strona nic nie znaczy jeśli nie jest odwiedzana

- W zależności od sposobu przygotowania strony strona może być lepiej zindexowana przez wyszukiwarki (zwłaszcza Google) . Optymalizacje stron, pod kątem wyszukiwarek przygotowuje już na etapie projektowania bez dodatkowych opłat.

Kolorystyka i grafika stron internetowych

- Wygląd strony powinien być powiązany z kolorami firmowymi jak i z treścią strony. Powinien również być zgodny z panującymi trendami, zwłaszcza wśród firm z tej samej branży. Udaje nam się to ze sobą powiązać tworząc ciekawe i adekwatne do treści strony.

Strony na pewno dobre

-Na prawidłowe działanie strony zapewniam pełną gwarancję. Jestem też gotów podjąć się dalszej opieki nad stroną, przy aktualizacji jej treści.

i więcej...
Jestem grafikiem i możemy naszą współprace rozszerzyć o:

www projektZobacz projekty stron WWW nad którymi obecnie pracuję

kontakt - mail

Pracuję na podstawie umowy o dzieło.


tworze.com home page

Valid XHTML 1.0 Transitional