Grafik - projektuje grafikę płyt CD

Zajmuje się projektowaniem grafiki do płyt CD. Są to projekty okładek, nadruków na same kążki płyt i książeczek dołączanych do płyt (booklet). Są to płyty muzyczne, ale też i płyty wydawane przez firmy z prezentacjami swoich produktów, oraz płyty zawierające materiały edukacyjne.

Z przyjemnośćą projektuje płyty z muzyką, ponieważ to duża przyjemność gdyż jest to możliwość kontaktu z twórcami innej dziedziny jak grafika. Ponadto takie płyty są reklamowane i miło gdy widzi się, że i mój wkład w dzieło staje się popularny.

Zobacz projekty poligrafii płyt CD


okładka płyty Niemena 41 Potencjometrów Pana Jana

NIEMEN - 41 Potencjometrów Pana Jana

41 Potencjometrów Pana Jana

W książeczce zdobionej szkicami Małgorzaty Niemen, znany z audycji „Odkurzone przeboje” prezenter przytacza historię nadania tytułu suicie, ale wspomina też inne epizody, w tym zaproszenie artysty do telewizyjnego studia z okazji konkursu Eurowizji. Nieprecyzyjny opis, z którego wynika że dopiero w roku 1995 Czesław "zgodził się, bodaj pierwszy raz od stanu wojennego, przekroczyć próg telewizji" skłania do przypomnienia wcześniejszego o kilka lat programu TVP (z 1990r.) z cyklu "Magazyn 102", w którym to Niemen ze szczegółami opowiedział Tomaszowi Tłuczkiewiczowi o swoich zespołach. Najwięcej czasu poświęcił wprawdzie dokonaniom Grupy Niemen, ale za swój najlepszy zespół uznał skład znany jako Niemen Aerolit.

Słowa uznania należą się córce artysty – Eleonorze Niemen za umiejętną renowację dźwięku, co nie było łatwym zadaniem, bo nagrania live dokonano w zapisie monofonicznym. Wreszcie podziękować należy redaktorowi Kosińskiemu za przechowanie taśmy ze suitą, dzięki której może choć część słuchaczy dostrzeże w Niemenie muzyka a nie tylko piosenkarza, jakim od lat pokazują go media.

Piotr Zawadka - Jazz Forum nr 12/2007

Nowości na WWW

OSTATNIO DODANE

okładka płyty zespołu Piglets DDeep Forest

DDeep In Time - space rock


rysunki z pojazdami

grafik rysuje pojazdy


rysowanie gwiazdy w programie graficznym Corel Draw

Corel Draw lekcja - gwiazdy


projektowanie grafiki opakowań

grafik tworzy opakowania


logo poradni z pomysłem

Logo dla poradnii


rysunki do instrukcji

Tworzenie instrukcji


t-shirt na imprezę organizowaną przez firmę Atlas Copco

Projektowanie tshirtów


2022 PDF

2022 prace z jednego roku


projekty plastyczne

prtfolio grafika 500 pracFotoblog

NOWE WYDANIE

listopad i wczesna zima listopad i wczesna zima
listopad i wczesna zima listopad i wczesna zima

Listopad