Grafik - Opracowywuję grafikę płyt CD-ROM

Zajmuje się projektowaniem grafiki do płyt CD. Są to projekty okładek, nadruków na same kążki płyt i książeczek dołączanych do płyt (booklet). Są to płyty muzyczne, ale też i płyty wydawane przez firmy z prezentacjami swoich produktów, oraz płyty zawierające materiały edukacyjne.

Z przyjemnośćą projektuje płyty z muzyką, ponieważ to duża przyjemność gdyż jest to możliwość kontaktu z twórcami innej dziedziny jak grafika. Ponadto takie płyty są reklamowane i miło gdy widzi się, że i mój wkład w dzieło staje się popularny.

Zobacz projekty poligrafii płyt CD


okładka płyty Niemena 41 Potencjometrów Pana Jana

NIEMEN - 41 Potencjometrów Pana Jana

41 Potencjometrów Pana Jana

W książeczce zdobionej szkicami Małgorzaty Niemen, znany z audycji „Odkurzone przeboje” prezenter przytacza historię nadania tytułu suicie, ale wspomina też inne epizody, w tym zaproszenie artysty do telewizyjnego studia z okazji konkursu Eurowizji. Nieprecyzyjny opis, z którego wynika że dopiero w roku 1995 Czesław "zgodził się, bodaj pierwszy raz od stanu wojennego, przekroczyć próg telewizji" skłania do przypomnienia wcześniejszego o kilka lat programu TVP (z 1990r.) z cyklu "Magazyn 102", w którym to Niemen ze szczegółami opowiedział Tomaszowi Tłuczkiewiczowi o swoich zespołach. Najwięcej czasu poświęcił wprawdzie dokonaniom Grupy Niemen, ale za swój najlepszy zespół uznał skład znany jako Niemen Aerolit.

Słowa uznania należą się córce artysty – Eleonorze Niemen za umiejętną renowację dźwięku, co nie było łatwym zadaniem, bo nagrania live dokonano w zapisie monofonicznym. Wreszcie podziękować należy redaktorowi Kosińskiemu za przechowanie taśmy ze suitą, dzięki której może choć część słuchaczy dostrzeże w Niemenie muzyka a nie tylko piosenkarza, jakim od lat pokazują go media.

Piotr Zawadka - Jazz Forum nr 12/2007

Nowości na WWW

OSTATNIO DODANE

projektowanie okładek książek

Dziedzictwo Kostuchy
Kroniki pośmiertne,
tom I


okładka płyty CD Jan Pietrzak

Jan Pietrzak


Andrzejki plakat

Projekty plakatów
Andrzejkowych


pejzaż rysunek wektorowy

Proste rysunki


okładka płyty CD

ESEMES 10 sekund


2021 PDF

Projekty graficzne
z 2021 - PDF


projekt okładki

Wyzwolenie Jerozolimy


kawka rysunek

Projekt logo Kawka SC


Grupa rockowa Perfect

Album Perfect (Biały)


Pamiętam ten dzień

Czesław Niemen


ilustracje realistyczne

rysunki jak żywe


projekty plastyczne

pprtfolio grafika 500 pracFotoblog

NOWE WYDANIE

Myszyniec kościół parafialny Myszyniec ulica w centrum miasta
Myszyniec ulica w centrum miasta z drewnianą architekturą Myszyniec małe domki w miejskiej zabudowie

Kurpie, Myszyniec


tworze.com home page