Projektant grafiki - Grafika użytkowaProjekt dziecko

Maciej Zieliński muzyka do filmu Projekt dziecko

Zajmuję się projektami grafiki użytkowej. Przedstawiam projekt grafiki do płyty Projekt dziecko.


projekt grafik

Projekt dziecko czyli ojciec potrzebny od zaraz

Maciej Zieliński jest absolwentem wydziału kompozycji Akademii Muzycznej im. F. Chopina w Warszawie i Royal Academy of Music w Londynie. Jest kompozytorem muzyki filmowej, teatralnej, piosenek i ilustracji do produkcji telewizyjnych oraz filmów reklamowych. Płyty z muzyką filmową Maćka Zielińskiego uzyskały status złotych i platynowych płyt. W świecie filmowym debiutował muzyką do filmu "Gry uliczne" w reż. Krzysztofa Krauze. Zaraz potem napisał muzykę do filmu "Niemcy" w reż. Zbigniewa Kamińskiego, która zyskała bardzo pochlebne recenzje. Kolejnym filmem była "Świąteczna przygoda" w reż. Dariusza Zawiślaka. Film ten oprócz muzyki ilustracyjnej zawierał cztery piosenki napisane przez Zielińskiego. Jedna z nich, pod tytułem "Kto wie?" w wykonaniu zespołu De Su przez dwa lata z rzędu gościła na pierwszych miejscach list przebojów, stając się jedną z najczęściej emitowanych piosenek świątecznych w Polsce. W roku 2004 napisał muzykę do filmu "Nigdy w życiu" w reż. Ryszarda Zatorskiego, adaptacji powieści K. Grocholi. Film obejrzało dotychczas ponad 1,6 miliona widzów, a "Tango de Amor" będące komercyjną wersją jednego z głównych tematów muzycznych filmu było airplayem w wielu rozgłośniach radiowych. Płyta ze ścieżką dźwiękową filmu przez kilka tygodni pozostawała w pierwszej dziesiątce Oficjalnej Listy Sprzedaży. Inną jego produkcją, która zebrała ostatnio dużo pochlebnych recenzji jest muzyka do serialu "Kryminalni" w reż. Ryszarda Zatorskiego i P. Wereśniaka (TVN). Kolejne produkcje filmowe z jego muzyką - "Dublerzy" w reż. Marcina Ziębińskiego oraz komedie romantyczne "Dlaczego nie!" i "Tylko mnie kochaj" w reż. Ryszarda Zatorskiego zyskały ogromną popularność, a ścieżka dźwiękowa z tego ostatniego została wytypowana przez portale internetowe jako najlepsza Polska ścieżka dźwiękowa 2006 roku.

merlin.plprojekty grafik

MUZYKA DO FILMU

Muzyka do filmu „Projekt dziecko, czyli ojciec potrzebny od zaraz”, autorstwa Macieja Zielińskiego, wspaniale współgra z szybkimi dialogami i perypetiami głównych bohaterów. Jest dość oszczędna jeśli chodzi o instrumenty, bo głównie słychać kwartet smyczkowy, wibrafon, marimbę, gitarę oraz gitarę basową, ale dzięki temu nie przytłacza i nie odwraca uwagi od toczącej się akcji. Główny temat muzyczny filmu to zabawne tango związane z Anią i Piotrem - bohaterami starającymi się o wymarzonego potomka. Motyw gitarowy z kolei pojawia się przy potencjalnych ojcach, czyli: Robercie (Tomasz Karolak), który tkwi w zwariowanym związku z zazdrosnym o niego Kubusiem (Michał Koterski), Marku (Marcin Sztabiński), wiecznie skwaszonym po kolejnych porażkach miłosnych i Marianie (Cezary Kosiński), lekko psychopatycznym wojskowym, który koniecznie chce coś po sobie zostawić.

wp.plgrafik projektowanie

Projekt dziecko

„Projekt dziecko” to historia małżeństwa w średnim wieku (Zbigniew Zamachowski, Maja Ostałowska), któremu do pełnego szczęścia brakuje jedynie dziecka. Aby rozwiązać problem postanawiają skorzystać z metody in vitro. Z tego też powodu para zaczyna poszukiwania idealnego dawcy nasienia wśród grupy najbliższych przyjaciół.

projekt plakatu filmowego: Robert Kopczyński
Podziękowania dla Adama Krysińskiego (Soundtracks.pl) za miłą wspłoprace przy wydaniu płyty

jeszcze więcej projektów okładek płyt CD
Grafika użytkowa
kontakt - mail

Nowości na WWW

OSTATNIO DODANE

projektowanie okładek książek

Dziedzictwo Kostuchy
Kroniki pośmiertne,
tom I


okładka płyty CD Jan Pietrzak

Jan Pietrzak


Andrzejki plakat

Projekty plakatów
Andrzejkowych


pejzaż rysunek wektorowy

Proste rysunki


okładka płyty CD

ESEMES 10 sekund


2020 PDF

Projekty graficzne
z 2019 - PDF


projekt okładki

Wyzwolenie Jerozolimy


kawka rysunek

Projekt logo Kawka SC


Grupa rockowa Perfect

Album Perfect (Biały)


Pamiętam ten dzień

Czesław Niemen


ilustracje realistyczne

rysunki jak żywe


projekty plastyczne

pprtfolio grafika 500 pracFotoblog

NOWE WYDANIE

Skansen Ciechanowiec Skansen Radom
Skansen Ciechanowiec Skansen Radom

skansen w Ciechanowcu i Radomiu


tworze.com home page