Projektant grafiki - Grafika użytkowaŚluby panieńskie

Michał Lorenc muzyka do filmu Śluby panieńskie

Zajmuję się projektami grafiki użytkowej. Przedstawiam projekt grafiki do płyty Śluby panieńskie.


projekt grafik

W poniedziałek 11 października 2010 , trzy dni po kinowej premierze ŚLUBÓW PANIEŃSKICH, do sprzedaży trafi soundtrack do filmu. Autorem ścieżki dźwiękowej jest Michał Lorenc.
 
Michał Lorenc to laureat wielu nagród w Polsce i za granicą, członek Europejskiej Akademii Filmowej, współpracował z najlepszymi reżyserami z Polski, Czech, Wielkiej Brytanii i USA. Ma na koncie m.in. muzykę do filmów: „Psy”, „Prowokator”, „Bandyta”, „300 mil do nieba”. Z reżyserem „Ślubów panieńskich” współpracował przy „Przedwiośniu”, za co został uhonorowany czwartą w swojej karierze Nagrodą za Najlepszą Muzykę na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Ostatnie duże projekty fabularne Michała Lorenca to m.in.: „Cztery noce z Anną” Jerzego Skolimowskiego, „Mniejsze zło” Janusza Morgensterna, „Kołysanka” Juliusza Machulskiego czy „Różyczka” Jana Kidawy-Błońskiego.

www.echodnia.euprojekty grafik

Soundtrack ŚLUBÓW PANIEŃSKICH

Albin (Borys Szyc) i Gustaw (Maciej Stuhr) to niegrzeczni faceci, którzy próbują za wszelką cenę uwieść spiskujące przeciw mężczyznom panny - Anielę (Anna Cieślak) i Klarę (Marta Żmuda Trzebiatowska). Jednak tym razem poszukiwacze mocnych miłosnych wrażeń i słabych kobiecych punktów trafiają na ekstremalnie trudne przeciwniczki. Piękne dziewczyny zrobią wszystko, żeby pokrzyżować plany nałogowych podrywaczy i spektakularnie utrzeć im nosa. Wybucha wielka wojna męsko-damska, w której intryga goni intrygę, seryjnie łamane są serca, a każdy chwyt jest dozwolony. Czy rozważny, choć romantyczny twardziel Radost (Robert Więckiewicz) zatrzyma lawinę zabawnych nieporozumień i doprowadzi aferę do szczęśliwego końca?

moje-miasto.netgrafik projektowanie

Muzyka do Śluby panieńskie wraz z kinową premierą

Michał Lorenc to laureat wielu nagród w Polsce i za granicą, członek Europejskiej Akademii Filmowej, współpracował z najlepszymi reżyserami z Polski, Czech, Wielkiej Brytanii i USA. Ma na koncie m.in. muzykę do filmów: Psy, Prowokator, Bandyta, 300 mil do nieba. Z reżyserem Ślubów panieńskich współpracował przy Przedwiośniu, za co został uhonorowany czwartą w swojej karierze Nagrodą za Najlepszą Muzykę na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni.
Ostatnie duże projekty fabularne Michała Lorenca to m.in.: Cztery noce z Anną, Mniejsze zło, Kołysanka czy Różyczka.

jeszcze więcej projektów okładek płyt CD
Grafika użytkowa
kontakt - mail

Nowości na WWW

OSTATNIO DODANE

projektowanie okładek książek

Dziedzictwo Kostuchy
Kroniki pośmiertne,
tom I


okładka płyty CD Jan Pietrzak

Jan Pietrzak


Andrzejki plakat

Projekty plakatów
Andrzejkowych


pejzaż rysunek wektorowy

Proste rysunki


okładka płyty CD

ESEMES 10 sekund


2020 PDF

Projekty graficzne
z 2019 - PDF


projekt okładki

Wyzwolenie Jerozolimy


kawka rysunek

Projekt logo Kawka SC


Grupa rockowa Perfect

Album Perfect (Biały)


Pamiętam ten dzień

Czesław Niemen


ilustracje realistyczne

rysunki jak żywe


projekty plastyczne

pprtfolio grafika 500 pracFotoblog

NOWE WYDANIE

Skansen Ciechanowiec Skansen Radom
Skansen Ciechanowiec Skansen Radom

skansen w Ciechanowcu i Radomiu


tworze.com home page