Grafik - Opracowywuję grafikę płyt CD-ROM

Sursum Corda! W górę serca!

V pielgrzymka Jana Pawła do Polski 22 maja 1995, VI pielgrzymka Jana Pawła do Polski 10 czerwca 1997Przedstawiam projekt grafiki do albumu zawierającej homilie Ojca Świętego wygłoszone w czasie pielgrzymek do Ojczyzny, przy którym miałem mozliwość pracować jako grafik projektant.


projekt graficzny pudełko albumu

Tak, jak w czasie poprzednich pielgrzymek, tak i podczas tej – prowadzącej od Wrocławia przez Legnicę, Gniezno i Jasną Górę do Krakowa, gdzie Jan Paweł II do chwały ołtarzy wyniósł królową Jadwigę – przekazywane nam przesłanie jest trwałym przewodnikiem po polskich drogach ku niepodległości Ojczyzny i wolności obywateli. Wsłuchując się w słowa Papieża, każdy sam znajdzie dla siebie odpowiedź na pytanie: czy nie pogubiliśmy się na tej drodze?


Ze wstępu autorstwa Krzysztofa Czabańskiego, przesa Polskiego Radiaprojekt graficzny okładka albumu

Piąta wizyta zaledwie jednodniowa - 22 maja 1995 była związana z pielgrzymką do Czech i dokonaną w Ołomuńcu kanonizacją urodzonego w Skoczowie Jana Sarkandra.
Szósta podróż do Polski w dniach 31 maja – 10 czerwca 1997, miała swe główne wydarzenia we Wrocławiu (ale i Legnicy i Gorzowie), Gnieźnie (ale i Poznaniu, Kaliszu i Częstochowie) oraz w Krakowie (ale i Zakopanem, Ludźmierzu, Dukli i Krośnie). Już na lotnisku we Wrocławiu Jan Paweł II precyzował program swej wizyty: „Przybywam, aby spełnić apostolską posługę Następcy św. Piotra. Przybywam w imię Jezusa Chrystusa. Jest to posługa wiary wobec człowieka, który jest drogą Kościoła. Wobec całego człowieka, w całej prawdzie jego istnienia i bycia osobowego i „wspólnotowego”, „społecznego”.

Słowo o. Andrzeja Koprowskiego SJ zawarte w booklecie dodanym do albumu.projekt graficzny koperta na CD

15-płytowy album zawierający dźwiękowe opracowanie wypowiedzi Papieża wygłoszonych w czasie trwania V i VI Pielgrzymki Jana Pawła II do Polski.
V Pielgrzymka Jana Pawła II do Polski - 22 maja 1995 rok (2 płyty CD)
VI Pielgrzymka Jana Pawła II do Polski - 31 maja-10 czerwca 1997 rok (13 płyt CD)

projekt graficzny nadruk na krążku CD

Praca nad płytą była związana ze współpraca z Radiem Watykańskim, Centrum Myśli Jana Pawła II, Redakcja katolicka Polskiego Radia, nie była więc prosta i wymagała wielu wzajemnych uzgodnień. Była przez to jednak ciekawa, a udział wielu wybitnych ludzi gwarantował wysoką staranność przy opracowywaniu tego pomnikowego albumu.Nowości na WWW

OSTATNIO DODANE

projektowanie okładek książek

Dziedzictwo Kostuchy
Kroniki pośmiertne,
tom I


okładka płyty CD Jan Pietrzak

Jan Pietrzak


Andrzejki plakat

Projekty plakatów
Andrzejkowych


pejzaż rysunek wektorowy

Proste rysunki


okładka płyty CD

ESEMES 10 sekund


2020 PDF

Projekty graficzne
z 2019 - PDF


projekt okładki

Wyzwolenie Jerozolimy


kawka rysunek

Projekt logo Kawka SC


Grupa rockowa Perfect

Album Perfect (Biały)


Pamiętam ten dzień

Czesław Niemen


ilustracje realistyczne

rysunki jak żywe


projekty plastyczne

pprtfolio grafika 500 pracFotoblog

NOWE WYDANIE

Skansen Ciechanowiec Skansen Radom
Skansen Ciechanowiec Skansen Radom

skansen w Ciechanowcu i Radomiu


tworze.com home page