Grafik - Opracowywuję grafikę płyt CD-ROM

Jan Pietrzak i Młodzi - TOASTMiałem przyjemność pracować przy płycie "Jan Pietrzak i Młodzi TOAST" wydanej przez Agencję Muzyczną Polskiego Radia S.A. Wykonałem projekt okładki płyty typu "digi-pack" oraz projekt nadruku na krążek płyty, do płyty dołaczona jest książeczka (booklet) która również wchodziła w zakres działań grafika.


okładka płyty Jan Pietrzak i Młodzi - TOAST

Płyta Jana Pietrzaka wybrana z nagrań zarejestrowanych podczas koncertu jubileuszowego „80-tka Pana Janka. Z PRL-u do Polski” jaki odbył się 26 kwietnia 2017 roku w Studiu im. W. Lutosławskiego w Warszawie, w którym oprócz Jubilata wzięli udział młodzi wokaliści Grupy Świt z Wrocławia oraz również młode piosenkarki ze Studia Piosenki Polskiego Radia przy akompaniamencie zespołów muzycznych The Jobers pod kierownictwem Macieja Partyki i zespołu muzycznego Kabaretu pod Egidą.


okładka płyty Jan Pietrzak i Młodzi - TOAST

Koncertu Jana Pietrzaka "80-tka Pana Janka. Z PRL-u do Polski", wpisuje się także w obchody 50-lecia Kabaretu pod Egidą. Szczerze życze Artyście, by dalej miał w sobie taka wspaniała energię twórczą.

Płyte mozna kupić poprzez strone Polskiego Radia link bezpośrednio do płytyPortret rysunek Jana Pietrzaka