Say Nanny - portalu dla niań i rodziców

projekt strony internetowej Say Nanny wersja na komputer

Portal Say Nanny tworzy miejsce – rynek, na którym rodzice mogą znaleźć wsparcie w postaci obcojęzycznej niani? Tak zrodził się pomysł na portal Say Nanny, który oferuje dostęp do łatwej w obsłudze bazy z kompleksowymi informacjami o nianiach oferujących swoje usługi w różnych językach obcych, ich doświadczeniu i kompetencjach. Umożliwia też nawiązanie kontaktu z nianiami oraz innymi rodzicami.

projekt strony internetowej Say Nanny wersja na urządzenia mobilne

W projekcie tym miałem okazję pracować w szerokim zakresie. Zacząłem od projektu logo, gdzie jako znak użyłem kangurzycy. Dzięki niej mogłem w jednym symbolu odwołać się do opieki nad dzieckiem jak i czegoś symbolizującego zagranicę. Dalej należało poszukać dla logo formy prostej i lekkiej.
Sporządziłem też do strony internetowej ilustracje i  elementy graficzne. Te rysując wykorzystywałem kolorystykę i formę rysowania wynikającą z logo, by całość miała jednolity charakter. Jestem bardzo zadowolony z tej współpracy gdzie mogłem panować nad tyloma zagadnieniami, gdzie mogłem pokazać moja kreatywność i szerokie umiejętności.

Inne projekty stron WWW