Projekty ubrań dla dzieci - Bob Budowniczy

Bob Budowniczy - da radę we wszystkich kłopotach.Bob Buidler

Aplikacja na tiszert z postacią Boba Budowniczego właścicielem praw autorskich do tej postaci jest HIT Entertainment Limited and Keith Chapman. Projekty powstawały na licencji i były każdorazowo akceptowane przez licencjodawcę. Ubranka - dla wszystkich małych budowniczych na całym świecie.

Bob Buidler

Na czym polega praca grafika?
Grafik miał za zadanie korzystając z księgi referencyjnej przygotowanej przez firmę HIT Entertainment, zaprojektować wzór związany z Bobem Budowniczym (Bob the Builder) i postaciami z nim związanymi, zastosować do wzoru ubranka i opracować kolorystykę wzoru i przygotować do powielania.
Myszka Miki i jej przyjaciele, Snoopi i Barbie i inne wspaniałe postacie, znane z Wieczorynki, taśm i płyt z filmami animowanymi i TV programów dla dzieci, ale najbardziej pozytywna postacią jest Bob Budowniczy i jego ekipa.

Bob Buidler

Bob Budowniczy - Bob the Builder angielski serial animowany dla dzieci, którego akcja rozgrywa się w małej miejscowości. W tej bajce ludzie i maszyny i zwierzęta wzajemnie się rozumieją i ze sobą współpracują rozwiązując rozmaite problemy. Bob Budowniczy budzi pozytywne emocje i jest uwielbiany przez młodsze dzieci. Lubiane są też ubranka z postacią Boba Budowniczego i jego ekipy niezwykłych maszyn.

Bob Buidler

Bob Budowniczy i jego współpracownicy ożywione i sympatyczne maszyny budowlane:koparki Scoop, betoniarki Dizzy, spychacza Mucka, dźwigu Lofty i walca Roley'a. Jest też Marta, która pomaga w budowach Boba. A gdzieś z boku dołącza się Strach Na Wróble, który lubi robić dowcipy.
Tu aplikacjia przygotowana jako druk transferowy. Bob i Marta w filmie nigdy nie ma sugestii co do rodzaju związku między nimi, nie jest to ni żona, ni narzeczona, ni siostra.

Bob Buidler

Bob Budowniczy to znany maluchom bohater dobranocek, który dzięki swej pomysłowości potrafi poradzić sobie w każdej trudnej sytuacji. Stąd pojawiające się hasło "Damy radę?" Zaś odpowiedź chyba oczywista z zespołem animowanych maszyn: Betoniarki, Traktora, Spychacza, Koparki, ciężkawego Walca... zawsze dadzą rade we wszystkich przygodach.

Bob Buidler

Damy Radę? Bob wraz z przyjaciółmi zaprasza dzieci do wspólnej zabawy.
Poza tym, ze Bob Budowniczy (Bob the Builder) jest postacią filmową, występuje jak tu widać jako ozdoba do ubrań dziecięcych. Powstaje na świecie mnóstwo gadżetów z tą ulubiona postacią, zabawki, programy komputerowe. Projekt z Bobem Budowniczym jest dalej rozwijany przez firmę HIT Entertainment, trwają też prace nad nowymi projektami z innymi postaciami, lecz na razie nie widać kresu popularności Boba budowniczego.

Zobacz projekty grafiki na podstawie innych programów licencyjnych