Projekty ubrań dla dzieci - Snoopy i Penauts

Snoopy - najsympatyczniejszy pies świata.polskie ubrania dziecięce

Do produktów była dołączana mała książeczka zawierająca jeden z odcinków komiksu autorstwa Charlesa M. Schulza. A na zewnętrznej części umieściłem portrety całej grupy Fistaszków (Peanuts) w tym takich postaci jak Charlie Brown i jego siostra Sally, Linus, Lucy, Schroeder, Patty, Pig Pen, przedewszystkim jenak Snoopy i mały ptaszek Woodstock. Wszystkie projekty powstawały w oparciu o licencję wykupioną od PEANUTS United Feature Syndicate, Inc. przyczym każdy projekt grafiki był zatwierdzany i uzyskiwał zgodę osobno.

polskie ubrania dziecięce

To nie do rostrzygnięcia problem. - Czy Snoopy lubi ciasteczka, czy to ciasteczka lubią Snoopiego???
Snoopy - pies filozof który pieknie patrzy na świat z dużą tolerancją dla małych wad

polskie ubrania dziecięce

Snoopy, projekt grafiki do ozdobienia letniej koszulki. Tu Snoopi jako trener sportów wodnych ptaszka Woodstocka i jego kolegów.
Snoopy - jest najbardziej niezwykłym psem, choc może nie ma cech bohatera heroicznego. jednak potrafi trafic do serca, a jego sylwetka jest powszechnie rozpoznawana na świecie.

polskie ubrania dziecięce

Snoopy jako artysta. Ten projekt przygotował na t-shirt dla dorosłych.

Snoopy to doskonale rozpoznawalna postać komiksowa na świecie, przy czym niezwykle sympatyczna. Nie jest to też postać wcale młoda. Komiks Peanuts miał swój debiut w 1950r, dlatego nie trudno miłośników Snoopiego znaleść i wśród starszych odbiorców.

polskie ubrania dziecięce

Metka do ubrań z postacią Snoopy i Fistaszki. Była przewidziana mozliwość wycięcia postaci i zgięcia zielonej części tak by stanowiła podstawkę do możliwej do zebrania kolekcji Fistaszków (Peanuts)

polskie ubrania dziecięce

W rysowanych historiach psa Snoopi pojawia sie oprócz Snoopiego niewiele postaci. Są to wyłącznie dzieci oraz ptaszek Woodstock. Widzimy ich w zwykłych sytuacjach: jadących do szkoły, bawiących się, nudzących w domu. Wszystkie te postacie mają swój wyraźny charakter i konsekwentnie utrzymywany w róznych komiksach. Charlie Brown i jego siostra Sally, Linus, Lucy, Schroeder, Patty, Pig Pen.
Wzór do kolekcji zimowej.

Zobacz projekty grafiki na podstawie innych programów licencyjnych