Projekty ubrań dla dzieci - Mickey Mouse

Myszka Miki - Mickey Mouse bohaterka filmów dla dzieci.polskie ubrania dziecięce

Myszka Miki trudno uznać za postać niepoważną. Jest najbardziej znaną postacią filmową na świecie, wyprzedziła inne postacie ludzi żyjących czy fikcyjnych, inne postacie rysowane. Badania opinni publicznej w USA potwierdzają, że Miki - Mickey Mouse wyprzedza nawet św. Mikołaja - Santa Claus. I choć zbliża się do 100 lat jest najbardziej ukochanym gryzoniem branży rozrywkowej.

polskie ubrania dziecięce

Popularność filmowa myszki Miki sprawia, że pojawia się na róznych produktach: maskotki, zabawki, wydawnictwa książkowe i czasopisma, programy i gry komputerowe oraz dziedzina którą się zajmuję odzież dziecięca i wcale nie tylko dzicięca - wszyscy kochają myszkę Miki.

polskie ubrania dziecięce

Wiele ludzi myli płeć myszki Miki, sądząc, że to dziewczynka. Pewnie wynika to że w naszym języku słowo myszka jest rodzaju, żeńskiego. Myszka Miki to chłopiec, a towarzyszy mu Mnnie, a to już dziewczynka.

polskie ubrania dziecięce

Myszka Miki jest uwielbiającym się bawić chłopakiem. Uwielbia psoty, ale skierowane są przeciwko złym postaciom, którzy są do niej źle usposobieni. W obmyslaniu figli pomaga jej duża inteligencja. Jest niestrudzona i ma dużo energii. Dobrze znosi wszystkie porażki i z optymizmem patrzy w przyszłość. Ma przyjaciółkę którąjest Myszka Minnie i z którą w filmach od 1928 roku. Minnie jest dużo delikatniesza w swych zachowaniach i potrafi robić słodkie kokieteryjne minki. Mimi ma psa psa, który wabi się Pluto, oraz przyjaciół Donalda, Goofy'ego. Czasami pojawiają się u Miki jego siostrzeńcy: Mordek i Ferdek.

polskie ubrania dziecięce

Popularność Myszki Miki (mckey Mouse) jest ogromna wg. badań w Ameryce kojarzy ja aż 98 procent dzieci w wieku od 3 do 11 lat, to duży sukces by zaistnieć w świadomości rozkojarzonych kilkulatków. Zapewne też ta popularność przełoży się na dalsze filmy z muszką Miki, choć postać jest już znana od ponad 80 lat.

polskie ubrania dziecięce

Z panem Waltem Disneyem i firmą Disney kojarzy się wiele postaci z animowanych filmów. lecz gdyby trzeba było wybrać tą jedną jedyną to chyba była by to myszka Miki. Postać wymyślona przez Walta Disneya już w 1928 roku. Pierwsze dwa filmy nie zapowiadały jeszcze, ze stanie się wielk ą gwiazdą filmową. Sukces przyniósł film Steamboat Willie (Parowiec Willie) gdzie rolę marynarza dowcipnisia zagrała Myszka Miki. Na statku płynącym rzeka czekało ja wiele przygut i straszny kocur kapitan.

Zobacz projekty grafiki na podstawie innych programów licencyjnych